Idź prostą drogą
przez zawiłe podatki...
Aktualność "Nowa strona Biura"

Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej naszego Biura Rachunkowego. Mamy nadzieję, że przyjemny dla oka wygląd oraz wzbudzające zainteresowanie treści zachęcą Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, a tym, którzy już należą do grona naszych klientów ułatwi współpracę i kontakt z Biurem Rachunkowym Doradców Podatkowych "Alfa" s. c. Dorota Łabno, Anna Markowicz.


Strona została podzielona na funkcjonalne zakładki, które pomogą w odkrywaniu interesujących Państwa informacji. Przeglądając je, można znaleźć wiadomości dotyczące naszej firmy, jej działalności oraz oferty usług.

Na stronie znajdują się niezbędne dane adresowe oraz formularz kontaktowy, ułatwiający komunikację.

Na bieżąco staramy się informować Państwa o nowościach w naszej ofercie oraz aktualnościach z dziedziny rachunkowości, a także księgowości. Mamy nadzieję, że publikacje, sprawdzone przez zespół zatrudnianych u nas ekspertów z dziedzin rachunkowo-księgowych, odpowiedzą na wiele Państwa pytań i wątpliwości.


Nowa strona internetowa Biura Rachunkowego Doradców Podatkowych "Alfa" s. c. Dorota Łabno, Anna Markowicz jest wizytówką świadczącą o naszym profesjonalizmie oraz jakości oferowanych usług.

DATA PUBLIKACJI: 2013-10-09 » Pozostałe aktualności
podatki
Kontakt
Biuro Rachunkowe Doradców Podatkowych "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz
ul. Krakowska 1/9
33-100 Tarnów
tel. 14 621 12 20
fax. 14 630 02 38
Doradca Dorota Łabno
Doradca Anna Markowicz
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia