Idź prostą drogą
przez zawiłe podatki...
O nas
Strona główna  >   O nas
Na rynku usług finansowo-księgowych działamy ponad 10 lat. W tym okresie zebraliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu wiemy, że naszym największym i najważniejszym kapitałem są ludzie. Naszą firmę tworzymy wspólnie z własnymi klientami, bo to oni mówią jacy powinniśmy być.
Nasza działalność została zainicjowana w roku 2001 w przedmiocie szeroko rozumianych usług księgowych i doradczych.

Początkowo właścicielki prowadziły biura rachunkowe jednoosobowo. W roku 2004 zawiązana została spółka cywilna pomiędzy Dorotą Łabno i Anną Markowicz działająca jako Biuro Rachunkowe „ALFA” s.c. na bazie posiadanych certyfikatów upoważniających do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. W trosce o dobro naszych klientów, dążąc do ciągłego rozwoju i podnosząc swoje kwalifikacje właścicielki firmy zostały wpisane na listę doradców podatkowych pod numerami 11529 i 11531.

Celem naszej działalności jest odciążenie naszych Klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami w Urzędach Skarbowych i ZUS. Bierzemy ciężar „papierkowej roboty” i doradztwa w sprawach podatkowych.
Nasze bogate doświadczenie w obsłudze księgowej, finansowej i podatkowej pozwala skoncentrować się na działalności naszych Klientów. Nasi pracownicy załatwiają większość spraw formalnych. Mamy świadomość, że nasza wiedza jest gwarantem Państwa spokoju i bezpieczeństwa. Z tego powodu szkolimy się cały czas i na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawnych.
Uważasz, że nikomu nie można w pełni zaufać? SŁUSZNIE!
Dlatego jesteśmy ubezpieczeni od ryzyka błędu. Ubezpieczenie pokryje straty spowodowane ewentualną pomyłką.


Warto doczytać
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
Dodatkowe informacje
podatki
Kontakt
Biuro Rachunkowe Doradców Podatkowych "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz
ul. Krakowska 1/9
33-100 Tarnów
tel. 14 621 12 20
fax. 14 630 02 38
Doradca Dorota Łabno
Doradca Anna Markowicz
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia