Idź prostą drogą
przez zawiłe podatki...
Biuro rachunkowe
Strona główna  >   Biuro rachunkowe

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. W naszym biurze załatwiamy większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Klienci nasi są obsługiwani kompleksowo przez zespół doświadczonych specjalistów. Przyjmujemy na siebie wszystkie kontakty z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności z tytułu świadczonych usług. Dokonujemy wszelkich starań, aby oferta naszych usług była coraz bardziej korzystna i interesująca, stale podnosząc kwalifikacje i umiejętności naszej kadry.


Jesteśmy członkami Krajowej Izby Doradców Podatkowych.


Oferta usług księgowych skierowana jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania i obejmuje:

  • księgi handlowe

  • księgę przychodów i rozchodów

  • ryczałt

  • kartę podatkową

Prowadzimy wszystkie sprawy pracownicze i ZUS, niezależnie od formy zatrudnienia.

W ramach współpracy proponujemy:

  • usługi kadrowe- obejmujące pełny zakres usług związanych z obowiązkami pracodawcy wobec pracowników: sporządzanie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych pracowników, wystawianie świadectw pracy i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem, opracowywanie regulaminów pracy i wynagrodzenia.


  • usługi płac - obejmujące wszystkie czynności związane z naliczaniem wynagrodzeń, zależnych zasiłków, sporządzanie zarówno list płac i pozostałej dokumentacji, obsługę w zakresie ubezpieczeń społecznych, rozliczenia z ZUS i US.

Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie dokumenty sporządzone są poprawnie pod względem merytorycznym i formalnym, gdyż na bieżąco aktualizujemy wiedzę związaną z prowadzeniem kadr i naliczaniem płac.


 


Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
Dodatkowe informacje
podatki
Kontakt
Biuro Rachunkowe Doradców Podatkowych "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz
ul. Krakowska 1/9
33-100 Tarnów
tel. 14 621 12 20
fax. 14 630 02 38
Doradca Dorota Łabno
Doradca Anna Markowicz
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia